У відпустку  - до Старого світу. У 2012-му цей  напрям  буде  популярним ... завдяки євровалюті.  Влітку  2011-го подорож  вартістю тисячу  євро обходилась пересічному українцю 11 тисяч 500 гривень. Нині дешевше на півтори тисячі.  А за 2-3 місяці буде ще менше.

Василь Невмержицький, директор казначейства комерційного банку:  "В  трёхмесячной перспективе  мы увидим   снижение  евро  к гривне  за    уровень  в  10  гривень  в сторону  понижения    до   9.60-9.70.  данное  ценообразование  будет не конечным   и  евро будет падать  и дальше."

Тож чи купувати путівки до Європи зараз - чи ще почекати. Ось у чому питання. З одного боку, якщо валюта ЄС і далі дешевшатиме - зекономите. З іншого, євро може відіграти позиції.

Сергій Уткін, заступник голови правління комбанку: "Если на отпуск  можно купить сейчас, потому  что на  маленькой суме  вы много не выиграете.  И не потеряете.  Вы предполагаете, что курс  уйдёт  с 10.15 на  9. 6 а он может и отскочить  и наоборот. Тогда  вы будет в плюсе."

Безпосередньо в Європі, зміни курсу  український турист не відчує. Товари  та  харчі  коштуватимуть  так само.  А щоб  застрахуватись від валютних коливань у країнах, де крім євро є нацвалюта - купіть долари. За кордоном їх обміняєте на вигідних умовах. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта телеканал ubr гроші відпочинок євро турпутівка поїздка
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1614
Loading...