Хочете взяти кредит чи відкрити депозит? Не поспішайте приставати на заманливі пропозиції. Аби не втратити заощаджень і не переплатити, важливо правильно обрати банк. Насамперед необхідно поцікавитися, хто його власники чи акціонери. І скільки він працює на ринку. Термін має бути не менше ніж 10-ть років. Такі фінустанови витримали не одну кризу.  

Володимир Тимченко, фінансовий консультант: «Якщо ми говоримо за надійний фінансовий інструмент, це повинен бути банк з іноземним акціонером, який має рейтинг А і вище по міжнародній шкалі. Для нього важливий імідж, в нього є історія, в нього є великий досвід, відповідно він підбирає досить високого рівня менеджмент, який управляє коштами клієнтів.»

Перед тим, як відкрити депозит, слід дізнатися середній розмір ставок на ринку. Якщо в обраному банку він на 5-7% вищий, це має викликати занепокоєння. Адже свідчить про проблеми з ліквідністю.

Борис Шарілов, співробітник комерційного банку: «Также стоит обращать внимание на то, по каким ставкам банк данный кредитует. Ставка по кредитам не может быть ниже ставки по депозитам. Это тоже может говорить о том, что банк находится в патовой ситуации и ему настолько нужны средства, что - в чем бизнес в таком случае?»

Варто поцікавитися і структурою капіталу та дохідністю. Відкритість інформації про банк також свідчить про його надійність. А вже обираючи певну послугу, слід визначитися, наскільки вона для вас зручна. Якщо це, приміром, депозит, то необхідно звертати увагу на термін, процентну ставку, умови дострокового розірвання договору та його продовження. А також на можливість поповнення вкладу.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 758