Купуємо квартири без банків. Забудовники  пропонують українцям житло на виплат. За рахунок своїх резервів. Так планують збільшити продажі на 25-30%.

Фелікс Інденбаум, експерт фінансового ринку: «Для застройщиков важно обеспечить входящий денежный поток. Им надо получать эти деньги хоть откуда-нибудь. Соответственно рассрочка - один из инструментов продажи уже построеного жилья.»

Забудовники пропонують спеціальні умови. Це і знижені відсотки на майбутні платежі, збільшений термін погашення боргу та низький перший внесок. До 20%. Але такі програми можуть собі дозволити не всі компанії. Більшість із них – не оговталися від кризи. А в українців все ще бракує грошей.

Олег Устенко, експерт фінансового ринку: «Если предположить, что строительство сравнивается сейчас, на фоне высокой уже базы прошлого года, я бы не ожидал там уже значительного роста.»

Завдяки програмам купівлі на виплат забудовники отримають гроші, щоб розрахуватися зі своїми   боргами.  А на ринку первинної нерухомості з'явиться хоч-якась конкуренція. Люди самі вибиратимуть - чи позичати в банку, чи придбати житло безпосередньо в забудовника.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1049