Промочили ноги  -  це найкоротший шлях до застуди. Тож обирати взуття потрібно ретельно. Однак знайти тепле та якісне і так, щоб ціна не кусалася. Не так вже й легко. Пристойні шкіряні чобітки коштують не менше ніж 1600 гривень.  І, щоб не довелося їх швидко викинути на смітник, експерти радять запастися на осінь ще й парочкою гумових чобіт.

Дивіться також відео: Заможні українці "консервують" взуття

Олена Бурва, дизайнер: "Если вы оденете свои кожаные сапожки или замшу на погоду, когда дождь, - они очень быстро потеряют свой вид и разлезутся и это всё равно какой это бренд будет. Потому, что они для сухой погоды. Резиновые сапоги помогут вам сохранить бюджет".

Див. також: Взуттєві тренди на осінь 2012

Однак до ресторану у чоботах іти навряд чи захочеться. У вечірньому вбранні не обійтися без взуття на підборах. Якщо  бюджет обмежений, завжди ліпше купити чорні. Вони пасуватимуть  до одягу різних кольорів і на наступний сезон залишаться актуальними. Головне, коли міряєте – вам має бути зручно.

Ксенія Лола, продавчиня: "Каблуки, это нужно покупать колодку которая сразу должна быть удобна. То есть, если она неудобная, то она потом не будет удобна".

Дивіться також: В Україні ексклюзивне взуття замовляють не лише багаті клієнти

Ну і звісно, дивіться, щоб вас не обдурили. І ви не заплатили за замінник, як за натуральну шкіру. Зверніть увагу на шви.

Дивіться також: Day2night: Взуття зі змінними підборами. Зручно вдень і сексуально ввечері

Ксенія Лола, продавчиня: "Срез должен быть наружу. То есть шов не должен быть как бы застрочен  с той стороны".

А ось на зиму добре запастися унтами. Сучасні валянки шиють модно та стильно. Головне, щоб вони справді не промокали. І тут ліпше не ризикувати і не купувати дешевих.

Олена Бурва, дизайнер: "Мы видим на рынках там уги за 500-600 гривен вроде, как это цена и немаленькая. Но в тоже время их можно носить только в сухую погоду. Потому, что если вы выйдете в дождь, они моментально разлезутся".

Питон тебе на ногу! Фоторепортаж о работе сапожника

Якісні ж унти, в яких вам буде не страшний ані сніг, ані дощ, коштують не менше ніж 1500 гривень, стверджують продавці. Мовляв, саме у таких ноги точно будуть сухими.

Ілона Ковч. Юрій Макарчук. "Особистий капітал". UBR

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зима личный капитал обувь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1285