Крістіна, молода матуся:  " Дітки ростуть дуже швидко. Тому не хочеться купувати нове. Це місяць чи два. Потім стало холодніше. А вже до наступного сезону, коли такі речі можна було одягати, він був на нас маленький".

Сьогодні купили, а завтра вже замалий. Це про дитячий одяг. Христина свого дворічного Лева завжди вдягає у брендові речі. Щоправда, не нові - їх попереднього сезону носили малюки її подруг.

Крістіна, молода матуся: " Є сенс купувати для дітей якісні речі. Економія 80% мабуть складає. Ну 60 так точно".

Лев підріс і наздогнав діток, одяг яких йому віддавали. Тепер мама якісний товар шукатиме через інтернет- оголошення.  Та й непотрібні хлопчикові речі збуватиме в такий самий спосіб. Це, каже Христина, забирає багато часу і не зовсім зручно, проте виходу іншого в неї немає. А ось на інших дитячих товарах підприємливі українці зробили бізнес.

Корисно знати : Идеи для бизнеса на прокате: игрушки в аренду, все для активной мамы

Уляна Дрючкова, журналіст: " Тиждень - два дитина бавиться із новенькою іграшкою, а далі вона уже їй стає нецікавою. і зовсім неважливо скільки за неї заплатили батьки.  Економні матусі радять іграшки не купувати, а брати їх на прокат.  Таким чином у вашої дитини буде щоразу така іграшка, яку вона забажає".

Сервіс простий і водночас потрібний. Сім'я приходить із малюком до клубу. Поки батьки п'ють чай, дитина оцінює іграшки. Яку першу вхопить і не захоче випускати з рук - на ту батьки й оформлюють договір оренди. Для цього батьки вносять авансовий платіж. Для кожного товару - він різний. З цієї суми вираховують гроші за користування. Решту вам віддадуть, коли повернете забавку.

Гарячий заробіток: Прокат спорядження для водного спорту

Світлана, бере дитячі товари напрокат : " Бывают разные игрушки, бывает на 1 день и потом он не подходит, бывает игрушка  - может около недели играться, а потом еще. Все зависит от игрушки, предугадать это невозможно. Все зависит от него. То, что нравиться мне, бывает ему не нравится".

В оренду, окрім іграшок, тут пропонують ліжечка, авто крісла, візочки, ваги, гойдалки, манежі, крісла, ходунки та багато інших дитячих товарів. Другому сину Анастасії 9 місяців, старшому уже три рочки. Жінка шкодує, що довелося викинути стільки грошей на речі, які можна було орендувати.

Анастасія, молода матуся: " Ми, на жаль, не знали про те, що ваги, молокоотсос - можна все це взяти на прокат і не витрачати дуже багато грошей, і не мати дуже багато проблем з тим, щоб це купити, потім це продати, просто щоб воно валялось десь. В нас ці проблеми всі були".

Фірми, які надають дитячий сервіс, купують виключно брендові товари. Коштують вони чимало -  від двохсот і до кількох тисяч гривень. В оренду ж речі та іграшки дають за  п’ятдесят - двісті.

Инновации в бизнесе: прокат детской одежды

Олена Фетісова, власник торговий марок оренди дитячий товарів: " Прокат - это прежде всего удобно тогда, когда вещь нужна ненадолго.  У нас клуб работает, прежде всего для тех родителей, которые, у них нет времени для того, чтобы сидеть на сайтах, и перелопачивать горы объявлений, куплю-продам, выставлять объявления каждое утро, потому, что через 2 часа на крупных сайтах твое объявление будет уже на 48 странице".

Скільки бавитися іграшкою чи, як довго використовувати  товар - вирішує дитина чи батьки. Поки не набридне чи поки малюк не виросте. Проте речі на прокат годяться лише дітям до трьох років. Сервісу для старших в Україні поки що немає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: одежда личный капитал прокат товари
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2133