Хочете мати вищу зарплату? Не поспішайте змінювати роботу. Спробуйте проявити себе на старому місці. Адже цьогоріч працедавці збільшують заробітки не всім, а лише окремим співробітникам за певні заслуги. Водночас багато українців зараз не хочуть переходити на інше місце через прогнозовані новий виток кризи та девальвацію. Мовляв, у разі чого під скорочення підпадуть новенькі. Та фахівці вважають такі побоювання безпідставними

Читайте: Топ-5 лучших вакансий недели

Тетяна Петрова, екс-голова департаменту мінсоцполітики: "Те тенденции, которые сложились на рынке труда, они не свидетельствуют о каких-либо негативах, которые могут произойти. За год центр занятости получает информации о полутора миллионах вакансий. И они распределяются достаточно равномерно. Но, безусловно, больше всего активизируются в сентябре и это начало зимы".

Корисно знати: ТОП-10 вещей, из-за которых мы глупеем

Останнім часом кількість вакансій збільшується на 5-10 % щомісяця. І це навпаки свідчить про розширення штатів компаніями. Вони почали частіше шукати вузькоспеціалізованих, а не широкопрофільних фахівців, як під час економічного спаду.  Але є і дещо негативні тенденції, кажуть експерти. Вони пов'язані з майбутніми виборами.

Где работает офисный планктон: офисный

Где работает офисный планктон: офисный "корабль" в Гааге

 

Наталя Бровченко, експерт ринку праці: "В этом году бизнес-сезон начнется после выборов. Т. е. уже к началу ноября. Это связано с тем, что многие владельцы компаний включились активно в предвыборную кампанию. Второй момент - существует мнение о том, что нет четкой стабильности, что будет завтра".

Це цікаво: Названые самые ненавистные профессии в Украине

Тому якщо ви все-таки зважилися змінити роботу, вигідніше почекати, доки пройдуть вибори. Тоді працедавці активніше візьмуться за розвиток бізнесу  і з'явиться більше вакансій. Ще один вдалий час для   - з Нового року. Адже тоді в компаніях уже складені плани на наступні 12 місяців і переглянуті зарплати. Та не всі роботодавці встигли підібрати співробітників.

Наталія Андрійчук, Василь Дендін. Телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: работа трудоустройство вакансии
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1877