Хочете зекономити на обігріві помешкання - краще придбати сучасний кондиціонер, стверджують фахівці. Мовляв, саме цей побутовий пристрій - найбільш ефективний із точки зору споживання електроенергії і віддачі тепла. Якщо старі моделі перестають працювати за мінус чотирьох-п`яти градусів, то деякі сучасні кондиціонери здатні виконувати свою функцію, навіть, коли за вікном мінус двадцять.

Див. також: Неправильно підключив кондиціонер - штраф

Масляні та інфрачервоні обігрівачі, а також конвектори віддають рівно стільки ж теплової енергії, скільки споживають з електромережі, розповідають науковці. Водночас кондиціонери, що працюють за принципом теплового насоса, мають у кілька разів вищу віддачу. Вони надзвичайно зручні у міжсезоння, коли ще не працює система центрального опалення.  

Читайте: Предпринимателей будут штрафовать за "неправильные" кондиционеры

Степан Кудря, завідуючий кафедрою відновлюваних джерел енергії КПІ: "В тепловому насосі ви даєте на привод компресора одну кіловат\годину енергії, отримуєте від 3-х до семи теплової енергії можете отримати в залежності з якої температури ви будете брати для нього тепло. І тому зараз дуже багато установлюють кондиціонерів особливо в місті для квартир".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: личный капитал кондиционер обогреватели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3717