Українські зірки шоу-бізнесу, спортсмени, політики - безперечно - особи непересічні та неординарні. Тому й прикраси обирають - не із ширвжитку. Воліють виявити індивідуальність.  Який хрест захищає Святослава Вакарчука від невдач на концертах, та кому замовляла родинного герба співачка Ольга Крюкова.

З її ескізів починаються унікальні прикраси. Пара перстнів, як паща акули, герб родини у вигляді кулона для мами співачки Ольги Крюкової  та унікальний хрестик-оберіг для Святослава Вакарчука. Подарунок співаку від дружини – на день народження.

Читайте також: У Гонконзі відкрилася виставка рожевих діамантів

Алла Сокол, ювелірний художник : " Я его разрабатывала, сделала несколько эскизов, но после того, как мы съездили вместе семьями в трипольский музей, я увидела как у Славы загорелись глаза, и я поняла, что нужно делать что-то такое в трипольской теме и я угадала".

Майстриня тішиться, - 2007 року у її хрестику - Вакарчук з разом зі своїм гуртом "Океан Ельзи" презентував альбом. То був аншлаговий концерт. Щоправда, попрацювавши на сцені,  співак попросив прикрасу трохи переробити. 

Це цікаво : Драгоценности королевы. Все украшения Кейт Миддлтон

Алла Сокол, ювелірний художник : " Когда слава надел на себя этот крест, он же на сцене прыгает, и он попросил немножко сгладить углы, то, что я не предусмотрела".

Скільки обійшовся  хрестик - майстриня не зізнається. Та зазначає, якщо робота ексклюзивна, за неї доведеться добре заплатити. Ось, наприклад, такий чоловічий перстень з ангелами-охоронцями буде коштувати 10-15 тисяч доларів. 

Алла Сокол, ювелірний художник : " Это за сет, во-первых, смотрите. Два цвета золота, это за сет пластики, за сет умения ювелира, за сет закрепки, тут оригинальная закрепка.  Вообще, это идея, это кольцо единственное и уникальное и повторить его будет невозможно".

Втілювати задуми в життя художниці допомагає ювелір Юрій Манько. Зараз майстер працює над перстнем з великим топазом.  Найближчим часом сподівається взятись за свою омріяну прикрасу з чорними діамантами - пантеру, що готується до полювання. Правда, це поки що ескіз.

Корисно знати: Выпущена новая монета со сложной ювелирной работой

Юрій Манько, ювелір-модельєр : "Я думаю, что это будет комбинированное белое золото и желтое золото. Леопард будет с эмалями обязательно. Использовать дерево, на котором, скажем так, сидит леопард, я думал, использовать или окаменевшее дерево, или просто использовать камень очень близкий".

Щоб зробити ексклюзивні брошку чи браслет, майстри зазвичай працюють місяці. Але бізнесмени й політики, аби прикрасити свої руки та шию унікальними виробами, - готові чекати.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: звезды эксклюзив ювелирные изделия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2142