Менеджери артистів світового рівня для України знижок не роблять. За виступ просять суми з 5-6 нулями.  

Павло Облучков, організатор концертів: «Представьте сами. У нас там шоу на стадионе Олимпийский. Если мы там собираем 50 тысяч зрителей, например. Вы представляете, сколько мы должны заплатить. Если это концерт большой мировой звезды?»

Артисти пострадянського простору, за вітчизняними мірками, отримують досить пристойні гроші за свої концерти. Приміром, виступ  Діми Білана обійдеться від 70 до 100 тисяч доларів. Замовити на корпоратив Філіпа Кіркорова коштує близько 200 тисяч. А ось у шансоньє Стаса Михайлова один із найбільших гонорарів на пострадянському просторі. У новорічну ніч він заспівав за 250 тисяч. В організації концертів таких світових зірок як М'юз, Елтон Джон або Брітні Спірс беруть участь від тридцяти до двохсот людей - це вантажники, робітники сцени, адміністратори, тощо. У Москві, наприклад, під культурні проекти банки виділяють спеціальні кредитні лінії. А ось в Україні організаторові слід мати чималий капітал, щоб заплатити за рекламу події, страховку. А також за оренду приміщення. Потрібно ще організувати доставку апаратури.  

Павло Облучков, організатор концертів: «Например по Бритни Спирс, было 22 машины всего. то есть 22 машины выехать-въехать. Это 6 дней. А в Европе они ездят совершенно спокойно – Мюнхен, Дрезден… Они работают чуть ли не каждый день.»

Зараз на ринку залишилося приблизно 5 компаній, які на професійному рівні організовують концерти та привозять закордонних артистів. Всіх інших викосила фінансова криза.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2034