Прагнете стати астрологом? Готуйтесь до тривалого навчання. Ця наука почала розвиватись в Україні на початку дев'яностих і зараз у нас існує чимало відповідних шкіл. Для того, щоб здобути необхідні знання, треба дружити з математикою, фізикою та орієнтуватися в астрономічних законах. А взагалі досвідчені практики кажуть, що подібні фахівці повинні мати вищу освіту. Більшість спеціалістів закінчили навіть кілька вишів.

Олена Осипенко, викладач школи астрології: «Главное, чтобы человек не боялся математики, физики, астрономии. Конечно, мы работаем с цифрами, я покажу, какие таблицы ефимерид. Можно было бы сказать, что, глянув на них в первый раз, человек может испугаться. Но те, кто пугаются, они уходят, остаются те, кто не боится работать с цифрами и с людьми. Вот это самое важное. Плюс человек, конечно, должен любить других людей. Чтобы делать для них прогнозы и помогать им в жизни.» 

 Навчання у школі може коштувати приблизно 150 гривень за одне заняття. А ось скільки вчитись, кожен вирішує сам, залежно від поставлених цілей.

Олена Осипенко, викладач школи астрології:  «В нашей школе занятия длятся около года. Год это азы. Это база, с помощью которой человек дальше сможет получать свою практику. Но ещё даже после года мы не рекомендуем консультировать, а только проверять, как работает астрология на себе, на членах своей семьи и уже к концу второго года обучения можно сказать, что человек, в принципе, готов. Готов попробовать себя и приносить определённую информацию людям.»  

Тим часом люди, які складають астрологічні прогнози вже протягом багатьох років, кажуть, що вчитися і вдосконалювати майстерність доведеться все життя. У цій справі, зазначає Валерій Заблоцький, досвід, мабуть, найголовніше для отримання хороших результатів.

Валерій Заблоцький, астролог: «Ви знаєте, щоразу відкриваєш у астрології щось нове. Здається, перші сто гороскопів зробив, ну … це вже я чогось досяг. А потім настають такі дні, що розумієш, що нічого не досяг. Треба далі і далі. Треба багато проводити дослідження, бо багато чого в книжках, особливо сучасних, надуманого.»

Нині астрологам у роботі суттєво допомагають комп'ютери. Однак досвідчені спеціалісти кажуть, що перші свої прогнози початківець має обов'язково скласти самостійно. Це допоможе краще зрозуміти, що показують астрологічні карти.  До речі, астролог – хороша «професія» для тих, хто хоче працювати вдома. Щоб розпочати практику, не потрібно вкладати значних коштів. Достатньо мати ноутбук, і необхідну літературу. А тАкож зареєструватися як приватний підприємець. На комп`ютер доведеться витратити 4- 5 тисяч гривень, на книжки – кілька сотень. Звичайно, якщо є бажання, можна винайняти офіс. Але тоді доведеться витрачатись на оренду і ремонт приміщення. Що ж до заробітку, то ціни за консультацію астролога стартують від 500 гривень. Усе залежить від тематики прогнозу, авторитету того, хто його складає. Найшвидше – про таких фахівців дізнаються за допомогою так званого "сарафанного радіо". Тож хороша репутація - найкраща реклама.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1272