У 2012-му ціни на  харчі  не зростатимуть. Принаймні такі прогнози спеціалістів сільськогосподарської і продовольчої організації при ООН. Фахівці пояснюють: цього року розвиток глобальної економіки почне уповільнюватися, проте вартість їжі не збільшуватиметься. Утім, в ООН наголошують: незважаючи на це, протягом року все частіше люди на планеті будуть змушені боротися з голодом.

Хосе Газаньо, директор організації при ООН: «Ми очікуємо, що вартість харчів не зростатиме, як це відбувалося протягом попередніх двох-трьох років. Навпаки, їх мають знизити порівняно з 2009-м. Однак, їжа все ж залишатиметься недоступною для багатьох. І кількість тих, хто опиниться на межі голоду збільшуватиметься».

Для  ООН це означає, що обсяг матеріальної допомоги нужденним треба буде розширити.

Хосе Газаньо, директор організації при ООН: «Ми повинні знайти спосіб, як допомогти населенню. І я не маю на увазі просто дати гроші. Нам слід забезпечити людей роботою, аби вони могли купувати продукти. Тут нам вже потрібно співпрацювати з урядами цих країн».

Загалом бюджет щорічної підтримки голодуючих від Організації Об’єднаних Націй становить один мільярд доларів. Гроші надходять від розвинених країн. Втім, протягом останніх років, у ефективності сільськогосподарської програми ООН почали сумніватися у Великій Британії. Та заявили, що припинять надавати кошти, якщо Організація не запевнить їх в ефективному використанні. А Сполучені Штати Америки вже відмовилися від участі у програмі. Натомість, уряд держави ініціював низку американських проектів, спрямованих на допомогу державам, населення яких потерпає від голоду.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 756