Хочете уберегти свою автівку від крадіїв - стежте за нею. Все більше українських автовласників встановлюють на своїх чотирьохколісних системи GPS моніторингу.

Дивіться також: В Україні правоохоронці фіксують усе більше крадіжок авто

Щороку таких, кажуть у профільних компаніях,  більшає  на третину. Система дозволяє постійно відслідковувати рух автомобіля, блокувати  у разі викрадення та постійно отримувати підтримку диспечерсткого центру. Обійдеться така система не дешево - близько чотирьох тисяч гривень  за обладнання та його встановлення. Ще триста-чотириста - щомісяця за технічну підтримку. Проте стовідсоткова гарантія.

У компанії БМВ створили супер-кермо

У компанії БМВ створили супер-кермо

 

 

Володимир Гордеєв, комерційний директор компанії з убезпечення авто: "Комплект оборудования включает в себя контролер, который ставится скрыто в салоне автомобиля. К нему подсоединяются разнообразные датчики открытия двери, багажника, капота и клавиатура, которая размещается в салоне автомобиля в удобном для водителя месте. Принцип действия в следующем: когда водитель снимает с охраны систему, он должен в течении какого-то времени набрать свой персональный код. Если он этого не делает, машина блокируется".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили безопасность gps
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2146