Українські закохані виявилися незабобонними. Попри те, що 2012-й – рік високосний, охочих стати на  рушник хоч відбавляй. Зазвичай взимку одружується лише 10% пар, хоча весілля цієї пори року обходиться дешевше, ніж влітку.

Марія, директор весільного агентства: "Те, що легше організувати і більшим буде вибір - це однозначно. Тому, що весільне дійсно виходить менше. А те, що дешевше - дуже по-різному, бо люди, які надають якісні послуги вони сильно не знижують ціни, до того ж  виникають деякі нюанси, наприклад з фотозйомкою, на вулиці не дуже познімаєшся."

У будь-яку пору року фахівці радять робити акцент на оформленні з живих квітів та витримувати весь декор в одній кольоровій гаммі – від бутоньєрок і букету нареченої, до оформлення залу та кортежу. 

Анна, менеджер із продажу студії флористики: "В этом году знаю что модный очень оранжевый цвет, все оттенки оранжевого, даже вплоть до такого яркого мандаринового. Чтоб больше яркости, солнца, я думаю, зимой, например, это было б актуально, не обязательно делать, что-то в холодной гамме. Обычно зимой делают более в тёплой гамме. А летом хотят более прохладную гамму."

 Окремою статтею видатків є феєрверки, ліхтарики, ростові ляльки та льодові статуї.  

Анна, менеджер із продажу льодових скульптур: "Заказывают чаще всего на свадьбы либо корпоративы. Чаще всего это лебедь, вот у нас он представлен, либо сердца, это самое популярное. Популярны бары изо льда, ледяная посуда становиться сейчас достаточно популярной."

Вартість крижаного шедевру залежатиме від розміру та складності його виготовлення. У середньому це – 2 тисячі гривень. Дешевше обійдеться незмінний атрибут – весільний торт.

Анна Мороз, менеджер із продажів кондитерської майстерні: "Более спокойные, более классические торты пользуются популярностью. Хотя есть и исключения: вот такой вот интересный тортик, заказывали торт мулен-руш, заказывают в дополнение к таким тортам очень интересные прянички в виде бутоньерочок, в виде карточек на посадочные места, заказывают как кейки."

Кілограм солодкої краси коштуватиме вам від 150 гривень. Загальний же кошторис весілля залежатиме насамперед від кількості запрошених.

Анна Ожогіна, керівник весільного агентства: "Зазвичай це 50-70 людей - така середня кількість. 50 в нас це – 104 тисячі гривень, це повністю організація весілля. Тут комплекс послуг, які ми надаємо. А мінімальна залежить від кількості людей. Чим менше людей - тим дешевше."

Головного болю буде більше, щоправда витрати можна значно скоротити, якщо за організацію весілля взятися самостійно. Головне це робити з любов'ю.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1560