Зимовий дизель – вигадка маркетологів. Хоча в колишньому радянському союзі  справді була класифікація на: літнє; зимове; арктичне. Росія та Білорусь за рахунок модернізації вже повністю перейшли на дизель Євро-4. Він не потребує різного маркування. Українські мережі АЗС з приходом листопада вдало пропагують дизель з унікальними зимовими властивостями.

Леонід Косянчук, президент об’єднання операторів ринку нафтопродуктів: «Так, як у нас дозволяють стандарти в Україні то можна заливатися дизелем а можна заливатися милясою, яка до дизеля має дуже далеке відношення тільки Україна хоче випускати дизель з 5 тисячами ппм і казати що в нас все гарно.»

Згідно з міністерськими ініціативами, вартість дизелю найближчим часом зросте. Прогнозована ціна становитиме приблизно 11 гривень. Але це не означає, що якість пального буде відповідати стандартам Євро-4.

Сергій Куюн, директор консалтингової групи: «Оглашено уже вице-премъером Борисом Колесниковым намерение инициировать ставки акцизного сбора на дизельное топливо в 3-4 раза на некоторые марки.»

Якщо ви вболіваєте за якісну роботу двигуна на своєму авто. Не шукайте зимовий дизель. радять експерти ринку нафтопродуктів. Поки що заправлятися можна тільки на тих АЗС, які отримують імпортний продукт. А так зване арктичне чи зимове з підвищеною вартістю загрожує мотору.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 477