Київ готується до Євро-2012. Чи не найбільший головний біль – де розмістити усіх уболівальників. Готелів поки що не вистачає. Минулого року з'явилися три такі заклади, на початку літа мають запрацювати ще чотири. Усі вони із різною кількістю зірок. Готельєри кажуть: майже усі номери вже заброньовані. Хто не встиг - той запізнився. Приїхати у день матчу і зняти собі тимчасове помешкання навряд чи вдасться. Особливо до приїзду гостей не готуються. Мовляв, сервіс і так європейського рівня. Принаймні, в елітних закладах.

 Єлизавета Юрушева, отельєр (м. Київ):  «Мы  больше подготавливаемся  по тренингам. Я не могу сказать, что идут какие-то экстра подготовления. Из-за того, что всегда сервис и качество должно  быть на высоте. Из-за этого, скажем, ничего другого не будет. Это будет точно такое же, как понедельник, точно такое же, как 8 марта, и так далее и так далее.»
 
 А ось прайси на номери уже переписують. Той, хто закріпив за собою місце раніше, відбувся  легким фінансовим переляком. Іноземці, котрі замовили апартаменти нещодавно або ще у роздумах – мають готуватися до спустошення кишень. У деяких готелях на період чемпіонату у містах, що приймають змагання, ціни злетять удвічі. Перебування у столиці усі 23 дні футбольного свята обІйдеться приблизно у 100 тисяч гривень. Як мінімум. Це якщо людина житиме сама і не в найкращому номері тризіркового готелю. У Варшаві за подібні умови уболівальники заплатять (якщо перерахувати у гривнях) близько 24-х тисяч.

 Правін Рамессур, готольєр (м. Київ, м. Трускавець):  «При розрахунку вартості номерів, отельєри враховують одразу кілька факторів. Зокрема, час окупності проекту. Як правило, це 8-10 років. Якщо готель класу люкс - зрозуміло, що ціна на апартаменти не може біти низькою. Адже в там зупиняються люди заможні та вибагливі.»

 Недешеве в українських готелях і харчування.  У ресторанах пропонують середньоземноморські страви. Нині така кухня чи не наймодніша. Як правило, клієнтам пропонують кілька видів меню - на різні гаманці.

Олексій Дударенко, шеф-кухар ресторану (м. Трускавець):  «Самая дешёвая – это, как правило, идут комплексные обеды. То, что по меню заказывается - это уже более дорогая, более индивидуальная еда. Индивидуальный подход. Если брать дешёвые обеды - это от 200 грн с человека. Ужин - от 350. Это без спиртоного.» 

Загалом експерти прогнозують: одна доба у столиці обійдеться іноземцю майже у 400 євро - це із проживанням у готелі і харчуванням. Зекономити можна, оселившись у хостелах. Утім, їх якість навряд чи припаде туристам до серця. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 664