Довіряй, але перевіряй. А забув - не зволікай. Залили у бак дизпальне, а машина замерзла. Найчастіше причина - у неякісній солярці. Власники автозаправки стверджують, що ще у жовтні переходять на дизель, який не замерзає навіть, коли за вікном мінус 20. Та коли усні гарантії не діють – на АЗС просто розводять руками. Повернути гроші, витрачені на ремонт автомобіля, водіям складно, але реально.

Олег чотири роки заправляв машину на одній і тій самій АЗС, і не мав жодної підстави для нарікань, а даремно.

Олег Дзюба, водій: «Заправлялися ми хвилин 20. На моє запитання, чому так довго, вони сказали, що це фільтрація, сепарація, ну типу, що це так треба. В результаті, ми від заправки кілометрів 5 проїхали і машина відмовилася рухатися. Мене притягнули на СТО, розібрали машину, дібралися до паливного бака, там було рідина білого кольору, як молоко. Це говорить про те, що дизпальне просто запарафінувалося»

Водій подзвонив на заправну станцію, але там його слухати не стали.

Олег Дзюба, водій: «Мені в грубій формі відповіли, що ніхто відшкодовувати ніякі збитки не буде, тому що це в мене така машина, вона вже стара, а машині три роки було»

Працівники АЗС навідріз відмовилася компенсувати збитки за ремонт машини. На лист адміністрація не відреагувала. Опускати руки водій не збирався - написав заяву на ім’я власника мережі. І за чотири дні отримав свої гроші. У компанії пояснили, що пішли назустріч клієнту, зробивши йому неабияку послугу. Насправді ж, просто побоялися судової тяганини, кажуть юристи.

Антон Кравченко, юрист: «Сторона в кінцевому результаті виграє цей позов, вона може претендувати на відшкодування, як понесеної вже нею затрат, так відшкодування моральної шкоди, а також інших збитків.  Якщо цей автомобіль, який зламався, був єдиним джерелом доходу, тобто на ньому працювали і заробляли, щоб утримувати сім’ю»

Якщо мирно розійтися із представниками заправки не вдається – сміливо подавайте позов до суду. До заяви слід додати чек або його дублікат, відео з камери спостереження, технічні висновки та рахунки зі станції техобслуговування, а також висновки з лабораторії Держспоживстандарту про якість пального. Зразки необхідно взяти з автомобільного бака та колонки АЗС. Та щоб не втрапити у халепу – заздалегідь перевіряйте сертифікат відповідності, адже привітний персонал і відомий бренд, як свідчить практика, ще не гарантія якості.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1011