Консерванти містить практично уся червона ікра, яку ми купуємо в магазинах. Проте цей делікатес вживають не часто, а отже, особливої загрози здоров’ю усілякі домішки у ній не становлять. Щоправда, інформація про штучні речовини має бути вказана на банці. А ось чим точно грішать виробники – то це тим, що обважують покупців.

Валентин Безрукий, президент Центру споживчих екпертиз: «Что ещё очень сильно раздражает у всех производителей без исключения, это то, что все недосыпают икру по массе. Есть определённый задел, сколько им в минус можно допустить отклонение. И все эти минус допускают.»

Найкраща ікра – кажуть фахівці – російська. Бо її фасують на місці вилову риби. Втім, на полицях магазинів здебільшого американський продукт. Крім того, якщо купили кав’яр першого сорту – це не гарантія, що він справді якісний.

Віктор Волошинець, заступник начальника науково-дослідного центру:  «Она по оригинальным показателям не отвечает требованиям - скажем, по внешнему виду, по отстою. по икринкам, по плотности. по разделимости. Кое-где там даже были заявлены первосортная икра... хотя она не отвечала. Только на второй сорт.»

Що ж до ціни, то найдорожча ікра кети. Її вартість – понад 100 гривень за банку. Найпоширеніша – горбуші. Решта – форель і нерка.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2861