Роботи менше ніж бажаючих її знайти. Кажуть рекрутери. Причина – сезонність вакансій. У листопаді та грудні найскладніше знайти роботу. Особливо це стосується молодих спеціалістів до 25 років. Найкращі ж пропозиції з працевлаштування з'являються ближче до літа.
Леоніда Яцунь, старший консультант з рекрутингу: «Молодые специалисты более востребованы начиная с конца мая, вот и лето. Потому, что тогда как раз выпускники университетов, у многих кампаний есть программы развития для студентов»
Натомість, досвідчені працівники затребувані і взимку і влітку. Йдеться про спеціалістів, які  мають стаж понад 3 роки.
Леоніда Яцунь, старший консультант з рекрутингу: "Они могут уже что-то дать компании, не только брать. И они быстрее могут принести деньги, чем молодые специалисты. Но молодых специалистов надо обучить". 
Нині найбільше пропозицій надходить від виробничих компаній, які працюють у сфері харчування. Чимало вакансій також у будівельній галузі. Та зберігатиметься така тенденція не довго. Так, вже за пів року зросте кількість вакансій у банківській сфері, видавничій справі та готельному бізнесі. Рівень заробітної плати на ринку традиційно залежить від досвіду та сфери, в якій ви збираєтесь працювати. Однак цифри залишаються більш-менш сталі.
 Леоніда Яцунь, старший консультант з рекрутингу:  "Кандидатам до 25 лет можно смело претендовать - это до 1000 долларов. А уже кандидаты выше, они могут себе позволить от 1000 долларов. Там уже зависит от того, какой опыт". 
Загалом же можливостей для розбудови власної кар'єри більш ніж достатньо. Кажуть фахівці. Головне постійно вкладати кошти у свій розвиток. Наприклад, вивчити  іноземну мову, піти на курси з психології або маркетингу. Це дозволить вам підвищити власні доходи та статус на роботі.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1164