За останній місяць депозити зросли на два-три відсотки.  Зараз на ринку пропозиції від сімнадцяти і аж до двадцяти процентів річних. Втім, орієнтуватися на вклади винятково у національній валюті фінансисти не радять.    

Олександр Охріменко, президент аналітичного центру. «Можна поділити валюту, наприклад 50 – зробити, щоб були долари, для інтересу зробити. 40 відсотків – це євро, по 5 – швейцарський франк і фунт».

Прагнучи отримати клієнта, банки  відкривають нові депозитні програми.  Вони як правило, розраховані на невеликий термін і дають непоганий шанс заробити. Мінімальна сума зазвичай становить тисячу гривень. Максимум – необмежений. кін.  А ось іти до фінустанов, де ставки занадто високі – насправді не варто. Адже це може бути пастка.  

Дмитро Мусієнко, член правління комерційного банку. «У нас есть программа лояльности. Когда процентная ставка растёт в зависимости от срока депозитов клиента, находящегося в банке. То есть, на первом месяце мы предлагаем одну ставку, на второй месяц она увеличивается, на третий ещё больше. И в конце там 12 месяц мы предлагаем на 18 процентов годовых».

Фінансисти радять відкривати депозит на півроку, класти гроші на ощадний рахунок або ж до запитання. Останні два варіанти передбачають, що клієнт може отримати відсотки, коли захоче. Якщо ж бажаєте зняти кошти достроково – уважно перечитайте умови договору. Деякі банки видають лише «тіло» депозиту. А усі проценти автоматично анулюють.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2298