Українці за рік з’їдають 220 тисяч тон ковбаси. Та якої? Нині в нашій державі чинні майже 2 тисячі технічних умов на ковбасні вироби. За стандартами такий продукт вищого ґатунку має містити лише м'ясну сировину. Щодо 1-го, то тут має бути не менше ніж 85% м'яса і дозволено вміст крохмалу щонайбільше 3%. У 2-й сорт  м'яса слід класти мінімум 75%.   Що ж до виробів нижчих сортів, їх дозволено робити і з субпродуктів - печінки, легенів, нирок, кишок, шкіри. Такі завозять в Україну переважно з-за кордону.

Андрій Гетя, представник Мінагропроду: «Справа в тому, що з-за кордону вони завозять ті певні частини туш, яких у нас не вистачає в Україні тобто це м'ясо напівтуш. Там багато субпродуктів, які ідуть на ковбаси низьких сортів. А чому, тому що народ його купує.»

Спеціальні державні стандарти і технічні умови обмежують застосування й різних харчових і смакових добавок. Фахівці переконують, надміру їх класти в ковбаси не вигідно самим виробникам.

Євгенія Крицька, начальн ик відділу держреєстрації технічних умов: «99,9% я вам дам гарантій того, що ніхто не буде ніяких додаткових «Є» вкладати, тому що вони дуже дорогі - це все впливає на собівартість продукції.»

Та попри це, експерти все ж радять не купувати ковбаси на стихійних ринках, перевіряти термін придатності. І відповідність держстандартам. В такому разі на упаковці є позначка ДСТУ. Якість ковбаси можна визначити за ціною та візуально.

Євгенія Крицька, начальн ик відділу держреєстрації технічних умов: «Рожевий колір ковбасі надає використання нітриту натрію, коли нітрит натрію додають до м’яса там відбувається хімічна реакція, отримується от такий ніжний рожевий колір, а якщо ви робите вдома ковбасу домашню вона у вас рожевою ніколи не буде.»

Юрій Чорнобривець, директор інституту споживчих експертиз: «Многие производители грешат тем, что ложат в колбасные изделия усилители вкуса глюконат натрия, это вещество делает этот продукт мега вкусным, но это очень плохо отражается на здоровье человека и к тому же мы к этому всему привыкаем и вкус обычной пищи у нас атрофируется.»

Якщо придбали таки неякісну ковбасу, потрібно звернутись до лабораторії. Повний спектр аналізів коштуватиме 1500-3000 гривень. З результатами досліджень, чеком та довідкою від лікаря про те, що саме ця продукція вплинула на стан вашого здоров'я, можна звертатися до суду, щоб отримати компенсацію.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3900