Усі виробники червоної ікри не докладають у банки по кілька грамів. Водночас, близько 15 відсотків такого продукту отримали оцінку відмінно. Третина - задовільно. Більшу частину експерти оцінили як добру. Такими стали результати тестування червоної ікри, що  провів центр незалежних споживчих експертиз.

Досліджували 15 видів продукції, вартістю від сорока до 130 гривень за банку. Лише в одному зі зразків не знайшли консервантів. Однак, за словами експертів, це не є ознакою поганої якості. Адже у риби нерест у серпні-вересні, і протягом 3-х мІсяців ікра найімовірніше вже втратить свіжість. Нині українські магазини пропонують чотири види продукту. Найдорожча у категорії понад 100 гривень за банку -  з кіти. Найбільш поширена - ікра горбуші. Решта  - форель і нерка.

Валентин Безрукий, директор центру споживчих експертиз: «Что еще очень сильно раздражает у всех производителей без исключения, это то, что все недосыпают икру по массе. Есть определенный задел, допустить отклонение. И все эти минус допускают. То есть никто не кладет икры ровно столько, сколько написали в баночке, то есть обязательно икры будет меньше.  Вплоть до 4,5 процентов. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 496