Декілька українців попросило МЗС про евакуацію з Єгипту, це були відпочивальники - повідомили у відомстві.  У турфірмах говорять: українські туристи почали відмовлятися від путівок, але це не несе масового характеру. Тож, ціни не знижуватимуть. Подробиці у сюжеті журналістів телеканалу UBR.

Українці не здають путівки до неспокійного Єгипту. Там чудова погода - найкраща у році. На курортах не спекотно. На відміну від вулиць Каїру - де тривають масові протести.  Туроператори констатують - українців спокушають вельми низькі ціни на тури. Поїдка на двох обійдеться близько 9 тисяч гривень.

Дивіться також:  Єгипет запроваджує візи для туристів

Тетяна Косянчук, менеджер туристичного агентства: «Як люди цікавились і цікавляться пляжним відпочинком. Телефонують, бронюють. Єдина відмова яка була - це в нас був екскурсійний тур "Круїз по Нілу" - справді була відмова. Останнім часом,  взагалі зараз і не знаємо, чи в майбутньому будь-які коливання можуть злякати нашого споживача до відвідин Єгипту, зокрема.»

У посольстві Єгипту визнають - протести минулоріч згубили економіку країни. Туристичний потік обмілів. Довелося знижувати ціни на послуги - аби бодай якось виправити ситуацію. А от через нинішні заворушення очікувати нових знижок не варто. Мовляв проживання у готелях одне з найдешевших у регіоні. 

Дивіться також:   Чому туристи переcтали їздити до Єгипту?

Ясір Мохамед Атеф Абделькадер, посол Єгипту в Україні: «Наші готелі пропонують найкращі ціни з тих, які вони можуть запропонувати. Середня ціна у п’ятизірковому готелі – десять доларів за ніч, або навіть менше. Масові демонстрації проходять тільки на Площі Тахрір у Каїрі. А от у таких курортних містах, як Хургада та Шарм-ель-Шейх усе спокійно».

Масові демонстрації проходять тільки на Площі Тахрір у Каїрі. А от у таких курортних містах, як Хургада та Шарм-ель-Шейх усе спокійно.

Дивіться також:   Приїхав у Єгипет - з готелю ні ногою

Вітчизняне МЗС завбачливо просить не їхати   у  неспокійні міста, такі як Александрія та Каїр. Якщо ж Ви взагалі вирішили  відмовитися від Єгипту, то найкраща і найдорожча альтернатива - Арабські Емірати - від 18 тисяч на двох. Найпростіше - Туреччина чи Ізраїль.   

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 5128