Українці хочуть екзотики. Їдуть за нею до Індії та Шрі-Ланки. Ці країни приваблюють передусім ціною. Тижневий відпочинок з авіаперельотом коштує 1,5 тисячі доларів. Якщо це гарячий тур - можна поїхати і за $700. 

Читайте: Украинцы ездят в Израиль, иностранцы - на Буковель

Олександр Новіковський, представник асоціації лідерів турбізнесу України: «Возможность получить более приемлемую стоимость на отельное проживание и определенные переговоры с авиаперевозчиками. Незначительно, но это дало возможность снизить стоимость общего продукта».

Читайте також: Нерухомість на Шрі-Ланці: скільки коштує розкіш?

Минулу відпустку Ірина провела на Шрі- Ланці. Каже, вартість відпочинку у цій країні не така висока, як здається. По суті, витратитися доведеться на авіаквитки. А якщо летіти з пересадкою в Еміратах, то можна зекономити додаткові 200 – 300 доларів. Водночас проживання може обійтися у смішну суму. Загалом на двотижневий відпочинок цілком достатньо $1,5 тисячі. Та і віза українцям на Шрі-Ланку не потрібні.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Как делают чай

Ірина Велько, туристка: «Можна знайти будиночок в кілометрі від океану за 10 доларів на добу. Якщо їде ціла компанія, взагалі дуже вигідно, можна за 100 доларів зняти будинок і навіть буде приходити прибиральниця і буде приходити кухар готувати вам вечерю».

ФОТОРЕПОРТАЖ: Добыча драгоценных камней, Шри-Ланка

Зменшити витрати на поїздку до Південної Азії можна за рахунок завчасної купівлі авіаквитків. Водночас раннє бронювання готелів зі знижками тут не поширене. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1501