Щойно авто виїжджає із салону - одразу втрачає у вартості до 10-ти відсотків.  І щороку дешевшає ще на кілька процентів. Дилери пояснюють: усе через те, що закінчується гарантійне обслуговування транспорту.

Тож за ремонт потриманих машин доводиться викладати із власних кишень. Скажімо, заміна гальм обІйдеться до двохсот гривень, рейки керма - аж дві тисячі.

Дивіться також: В Украине хотят давать деньги за старые авто

Юрій Тимофєєв, генеральний директор автоцентру: "Когда машина на техпаспорте - значит кто-то на ней ездил, хоть и немного. Значит, кто-то покупал, кто-то обкатывал. И там есть вопросы,  был в ДТП - не был в ДТП.  Он может, перекручен мотор. Какие-нибудь проблемные дефекты, к примеру".

Втім, якщо ви таки зважитесь сісти у  потримане авто - маєте кілька варіантів, де його придбати. Можна - через інтернет-аукціони чи оголошення у пресі. Зазвичай  там  машини виставляють на продаж безпосередні власники.

Дивіться також: Українських автовласників привчать до біопального

А ще можна звернутися до перекупників. Втім, перед укладанням угоди потрібно обов'язково перевірити, чи не перебуває автомобіль у розшуку. До того ж, із господарями можна поторгуватися, і взяти машину дешевше. Хоча зекономити вдасться не завжди.

Сергій Матусяк, головний редактор автомобільного журналу: "Бувають випадки, коли люди продають свій автомобіль дуже терміново. І якщо перекупник не забрав цей автомобіль, то дуже вигідно буде його купити через інтернет-сайт. Однак перекупники тримають приблизно однакові ціни , і всі люди, які продають свої автомобілі, також орієнтуються на ці ціни".

Дивіться також: На СТО - жнива: Водії шикуються у черги, аби перевзути авто

Однак, якщо пощастить  - вам продадуть машину аж на 30 або навіть 50 відсотків дешевше, ніж вона коштувала в салоні. Це, зокрема, стосується автомобілів, яким від 5-ти до 8-ми років.

Читайте также:

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: продажа авто покупка сто
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4255
Загрузка...
Загрузка...