Температура нижча за плюс вісім, перший сніг чи ожеледиця.  До таких погодних умов  дотягувати не варто. На станціях техобслуговування  радять перевзувати автомобілі уже в середині жовтня.

 Див. також: Перевзуваємось знову. Водії автівок змінюють взуття на зимове

Валентин Огійчук, майстер  підприємства: "Сейчас у людей очень много забот и хлопот своих, и мы как сервис,  мы обязаны их вызвать и сделать шиномонтаж, чтобы они зиму отъездили. Желательно, конечно, все делать по записи, но если машина без записи, мы уже стараемся  сместить и тоже сделать шиномонтаж и оказать человеку услугу".

Радіус коліс, умови експлуатації та швидкісний режим. Це три характеристики, на які в першу чергу слід зважати водіям, купуючи шини. За нормальної їзди комплекту вистачить на 40-60 тисяч кілометрів.

Читайте: В Украине подсчитали средний возраст продаваемых автомобилей

Олександр Черних, начальник відділу СТО: "Появились новые шины, которые используют новые экологические смеси. В принципе, все уважающие себя водители выпускают новые рисунки, новые шины, которые работают лучше, чем старые".

Вартість найпростішої покришки стартує від 300 гривень. За балансування і монтаж доведеться викласти  ще від 130 до 800 гривень.

Читайте: Есть такая работа: профессионал постоять в очереди

Європейським водіям, які не перевзулися до 15 жовтня і потрапили у ДТП, страховики відмовляються платити компенсацію. Така практика нині докотилася й до окремих вітчизняних компаній. Фахівці радять уважно читати угоду, аби не довелося лагодити авто власним коштом.

 

Уляна Дрючкова, Валерій Наумов. "Особистий капітал". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобиль шины замена
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2587