Розмір не той, колір не подобається, підбори зависокі. Не можете обрати взуття? Пошийте його на замовлення.

Роберт Мусалян - власник майстерні: "Есть две категории людей: либо богатые, либо люди, у которых проблемные ноги. Были женщины, которые приходили от 45 до 47 размера. Очень много людей приходят с просьбой видоизменить модель обуви".

У цій столичній майстерні понад 20 років шиють та ремонтують елітне взуття. Беруться навіть за пари, до яких інші майстри і доторкнутися бояться. Подарувати друге життя босоніжкам за сорок тисяч гривень чи ось цій сумці за 2 тисячі євро для пана Едуарда - не проблема.

Питон тебе на ногу! Фоторепортаж о работе сапожника

Едуард - майстер з ремонту та пошиття елітного взуття: "Ремонтирую сумку после зубов собаки. Сумка дорогая, сделана из рептилии, это шкура питона. Поэтому я так понимаю, что хозяйке она дорога".

Фізична міць і ювелірна точність - це головні вимоги до майстрів. Бо найкраща робота та, яку непомітно.

Віталій - майстер з ремонту та пошиття взуття: "Такий розрив по живому, нема до чого клеїть. Треба латочку ставить. І не буде видно, що тут був ремонт".

Бізнес нарікає на численні перевірки, податківці - заперечують

Робота копітка і загайна, тому й недешева. Серед клієнтів майстерні - переважно відомі спортсмени, політики та зірки шоу-бізу. Але є прайс і для менш заможних. Люди стали уважніше рахувати гроші. Але, як і раніше, понад усе цінують увагу.

Роберт Мусалян - власник майстерні: "Им приятно, идут, они общаются, они затрагивают какие-то темы. это уже нечто большее, чем просто заказчик".

Личный бренд. Выгоды и проблемы.

Улюблену пару взуття грошовиті клієнти можуть приносити до майстерні багато разів. Навіть з-за кордону присилають ремонтувати. А ось європейцям простіше купити нові туфлі. Бо робота доброго шевця там набагато дорожча. Та й вмілістю іноземні фахівці поступаються нашим.

Тетяна Наконечна, Андрій Ярковий. Телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ремонт услуги обувь пошив
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3288