Оновити гардероб до весни - буде дорого! Замість якісних нових колекцій навіть у столиці окремі брендові магазини істотно скоротили асортимент і виклали на полиці минулорічний або дешевий товар із синтетики. Просять за сток - подвійну ціну.

Вдягатися нині дорого. За останній рік вартість зросла чи не в половину. Мовляв сировина здорожчала, митні побори збільшилися. Маркетологи називають іншу причину – провальна зима та накрутка ціни у 200-300 %

Дивіться сюжет: Носити одяг розміру XS - не модно

До України довозять не більше 20% колекцій, які пропонують закордонним модникам. З таким бідним модельним рядом людям з нестандартною комплекцією обрати вбрання буде важко.

Олександр Соколов, директор аналітичного відділу консалтингового агентства: "Сейчас больше идет закупка под реализацию под те модели и под тот товар, который в любом случае будет продан и будет пользоваться устойчивым спросом".

Зменшилися і власне обсяги поставок імпортного одягу.

Дивіться також: UFW: Хто вдягає українську еліту?

За даними Державної митної служби, якщо 2011-го до держави щомісяця постачали текстильних виробів на 21 мільйон доларів, то з початком поточного цей показник не перевищує 17 мільйонів. Аналогічна ситуація із трикотажем. У минулому сезоні його завозили на 20-25 мільйонів доларів щомісяця, у цьому - 18-19 мільйонів.

Продавці пояснюють зменшення імпорту провальним зимовим сезоном. Бідним вітчизняним полицям гарна альтернатива - інтернет-магазини.

ВІДЕО: Одяг з шоколаду покажуть у Китаї

Сергій Венгер, директор інтернет-магазину одягу: "Безусловно интернет-магазины дешевле, поскольку у них меньше накладных расходов. Для того что бы тот ассортиментный ряд вывесить в обычном торговом зале, нужна очень большая рабочая площадь. Как минимум это уже сильно отличает в цене".

Онлайн продаж одягу - бізнес вигідний. Нині це 5% продажу всього одягу в Україні.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2083