Не зможете поїхати у відпустку взимку? - Не засмучуйтеся. І починайте планувати літній відпочинок. Адже якщо замовите тур на наступний рік зараз, зекономите до половини вартості. А то й більше. Бо  у 2012-му  деякі  мандрівки подорожчають. Зокрема до Хорватії і Туреччини. Ці напрямки нині - серед найпопулярніших, тому готельєри підвищують ціни. Зростають вони і на перельоти. 

Володимир Щупак, генеральний директор турфірми: «Стоимость перелётов выросла только из-за того, что подорожало авиационное топливо, по сравнению с прошлым годом, процентов на 20. а перевозка в составе турпакета занимает где-то 50%. Т. е. можно спрогнозировать процентов на 10 рост цены со следующего лета, по отношению к этому лету за счет авиаперевозки.»

Водночас поступово зменшуватиметься кількість дуже привабливих пропозицій. Цьогоріч вона зросла, бо на ринку з'явилося багато нових гравців, і вони намагалися привабити клієнтів. Приміром, тижневу мандрівку до Іспанії на двох можна було придбати за 600 євро, хоча, кажуть, це - тимчасово. Бо туристам з інших країн  її  продають майже удвічі дорожче. Ціни на автобусні подорожі залишаться майже без змін.

Лариса Слободян, директор туристичної компанії: «Подорож тижнева, якщо ми говоримо про 2 країни, 3 країни, вона буде коштувати в межах від 140 євро-180 євро. Якщо ми говоримо вже про 12-нічні і подорожі більше 7 ночей, то я думаю, що вартість там зросте до 340-400 євро.»

Що ж до пляжного відпочинку, то найпопулярнішими й надалі будуть Чорногорія і Хорватія. Тижневі тури туди обійдуться від 500 та 600 євро відповідно. До Туреччини вони коштуватимуть понад 300. До Іспанії та Італії – 650-750. А мандрівки до Єгипту подешевшають. Їх вартість становитиме 200-600 доларів, залежно від рівня сервісу.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1048