Напередодні  новорічних свят оренда квартир може зрости у понад 2 рази. За прогнозом експертів, найбільший попит буде на 1-кімнатні та 2-кімнатні оселі середньої площі.  Найчастіше їх винаймає молодь, щоб зібратися великою компанією. Багато хто підшукує зручний варіант уже зараз. 

Валентина Загородня, спеціаліст із нерухомості: «Квартиры на Новый год начинают подыскивать за месяц вперёд, как бы так бронируют эту квартиру, оплачивают месячную сумму, чтоб люди были уверены, что эта квартира на Новый год за ними остаётся. Или же за 2-3 недели - на 3 дня, на новогодние праздники - 31-е, 1-е, 2-е.»

Нині вартість добової оренди 1-кімнатних квартир становить  50-100 доларів, 2-кімнатних - понад $80, а 3-кімнатних - до $500. За тиждень до Нового року знайти такі помешкання буде вже неможливо. Також постійно зростає попит і на заміські будинки. За них просять до 3 000 умовних одиниць.

Сергій Злидень, президент Асоціації фахівців із нерухомості: «Раньше было так, что люди, в общем-то, старались больше взять особняк, сегодня уже речь идёт просто о просторном доме. И раньше все старались оказаться в 30-километровой зоне, чтоб возможно было уехать на такси в любой момент и так далее, то сейчас эта зона увеличивается, т. е это до 60-километровой зоны, даже невзирая на подорожание бензина.»

Цьогоріч більшість людей святкуватиме Новий рік удома або винайматимуть квартири. Бо ресторани значно підвищили розцінки, кажуть фахівці. Тому  прогнозують справжній бум на оренду помешкань.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2002