Автоцивілка здорожчає  через новий закон, що регулює відшкодування. Документ не тільки захистить права клієнтів, але одночасно вдарить по їхнім кишеням. Адже збільшує суми гарантованих виплат, відповідно і ціну полісів. Останні здорожчають мінімум на 5 %. Усе залежить від конкретного страховика. З іншого боку, з останніх компанія зобов'язана відраховувати за кожен день, проведений постраждалим у ДТП на лікарняному ліжку, майже 37 гривень. Навіть, якщо у нього немає усіх підтверджуючих документів. Крім того, значно зросли гарантовані суми для тих, хто став інвалідом.

Корисно знати: Чи відшкодує страхова збитки від негоди?

Олександр Нагорний, директор із фінансового права страхової компанії: "Так,при отриманні першої групи інвалідності одноразова виплата передбачається 36 мінімальних зарплат. І відповідно 2 і 3 - 18 і 12".

Ще одна новація -  спеціальний резервний фонд. Його створюватимуть самі страховики шляхом переведення коштів на рахунки Моторно-транспортного бюро. У разі банкрутства компанії, ці гроші видаватимуть винятково клієнтам. Зміни стосуватимуться і самого МТСБУ.

У центрі Києва на авто впав білборд >>> ВІДЕО

Ростислав Кравець, юрист: "Членов моторно-транспортного - именно членов правления назначили формально чиновников, которые в большинстве случаев не разбираются в тонкостях работы. И будут регулировать рынок, который, фактически. Должен регулироваться самими страховыми компаниями. Это может привести к необоснованным тратам Мотроно-трансопртного бюро, увеличению бюрократических процедур".

Обов'язкова автоцивілка залишиться. Без неї нікуди >>> ДИВІТЬСЯ

 

Крім того, юристи кажуть: збільшення сум гарантованих виплат може призвести до невиконання зобов'язань компаніями. Особливо це стосується дрібних гравців ринку. Тож їх клієнти, які потрапили в аварію, взагалі ризикують залишитися ні з чим.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выплата страховка автоцивилка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2093
Загрузка...
Загрузка...