Безпечний секс - добре, але дорого. Відколи пообіцяв Микола Азаров засипати прилавки доступними кондомами та памперсами минуло кілька місяців - а стало лише гірше. Дешевих гумових виробів в аптеках - днем з вогнем не знайдеш. Як констатують у МОЗ - китайські презервативи в Україні продають з накруткою у 16 разів!

Він за безпечне кохання. Гюнтер Йонітс, голова лікарської асоціації Німеччини презервативи сам використовує і іншим радить.

Гюнтер Йонітц, голова лікарської Асоціації в Німеччині: "Кожен має довіряти якості презервативів. У всьому світі презервативи дуже дешеві".

Іноземець дивується. У Німеччині за один кондом просять один євро, а в Україні - майже півтори!

Гюнтер Йонітц, голова лікарської Асоціації в Німеччині: "Багато грошей йде на компанію проти СНІДу. Влада безкоштовно отримує презервативи в організацій, що займаються боротьбою зі СНІДом".

В аптеках кажуть - вартість презервативів лишилася тою ж, що і була. Однак журналістам знайти упаковку дешевших за 40-50 гривень знайти не вдалося.

Аліна Пойдзерейк, завідуюча аптеки: "Стоимость презервативов не поменялась. Менялась цена, когда презервативы переводили на НДС продукцию. Цена пcовысилась на двадцать процентов. Когда постановление отемнили, цена вернулась на предыдущий уровень и повышения цен не было".

Шукаємо в інтернеті - тут пропонують гуму різних країн - українського - немає. Зате ціни - в рази менші! П’ять гривень штука. Якщо оптом, то ще дешевше. Приміром за 20 презервативів просять лише 90 гривень.

У Мінохорониздоров’я кажуть - майже всі презервативи в Україну везуть з Китаю. На кордоні їх навіть ПОШТУЧНО НЕ декларують - вказують ціну за кілограм - 8 доларів. Виходить середня роздрібна ціна контрацептивів в Україні у 16 разів вища, ніж відпускна ціна виробників. А заробляють на бажанні українців кохатися без наслідків щороку 25 мільйонів доларів!

Молодь сумує за ціною в дев’ять гривень за упаковку. Саме стільки, на їхню думку, має коштувати безпечний секс. Нині усе тримається на довірі та досвіді партнерів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2329