Національний банк почав розкривати перші деталі випуску інвестиційних золотих монет. Регулятор обіцяє, що врахує весь позитивний досвід їх виготовлення та реалізації у європейських країнах.

Інвестмонети – це не лише престиж країни, це додаткова можливість заробітку. Їх випускають і країни Євросоюзу, і держави СНД. Для громадян - це додатковий інструмент для заощаджень, впевнені в Нацбанку. Адже вартість золота стратегічно лише зростатиме. Нині в НБУ вже прописують механізм обігу монет.

Віктор Нестеренко, директор Гендепартаменту грошового обігу Нацбанку: «Мы планируем прописать инструкцию и работать со всеми банками, которые захотят работать с инвестиционными монетами».

В НБУ переконують -  інвестмонети будуть вигідніші українцям ніж, приміром, пам’ятні. По перше - їх тираж буде дещо вищий. А через це і менша ціна. По-друге - за них не потрібно платити податків. І по-третє - маржа між купівлею та продажем теж буде менша, ніж за звичайними зливками в золоті.

Борис Тимонькін, голова правління комерційного  банку: «НБУ випуская монети берет на себя регулирвоание условия купли пождажи.  А маржа по покупке и продаже слитков  большая. Особенно для маленьких».

Матимуть  інвестмонети іще одну перевагу. Як  запевняють  в НБУ - його золоті  гривні  матимуть  серію захистів та ідентифікацій.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 787