Ціни на м'ясо у березні не зміняться, - прогнозують експерти. У павільйоні одного зі столичних ринків напередодні посту - не протиснутись. Попит на свинину і Яловичину не знизився, кажуть продавці. Хтось уже почав запасатися до Великодня, щоб потім не переплачувати. Немало й тих, хто взагалі церковних канонів не дотримується.

Тетяна, покупець: «Я вже звикла все життя так харчуватись, тому я не дотримуюсь посту. В мене чоловік м'ясоїд, тому те, що зготую і сама мушу їсти.»

Експерти кажуть: у березні яловичина не подешевшає, її на ринку все одно небагато. Ціни на курятину теж не знижуватимуть, бо її розкуповують найкраще. А ось свинина для посередників може подорожчати на кілька відсотків через скорочення поголів'я. Але споживачі нічого не втратять, навесні попит і без того меншатиме.

Віктор, продавець: «Биточок 55 гривень, свининка. - А телятина? - Телятина трошки дорожче - там на 5 гривень на 10 - 60, 65.» 

На 5-10 гривень подешевшають сметана і домашній сир. Зараз вони коштують, як деякі сорти м'яса.

Галина, продавець: «За один літр сметани - 40 гривень, кілограм творога - 40 гривень.»

За літр олії проситимуть від 13 до 15 гривень. Власне, як і в січні. Виробники орієнтуються на експорт, тому цін на внутрішньому ринку не чіпатимуть, кажуть експерти. Яйця подорожчають хіба, що перед Великоднем. Поки що десяток коштує 11-12 гривень. Ціни на овочі будуть стабільні, через гарний минулорічний врожай. Продавці, кажуть, навіть перед постом люди неохоче купують городину. 

Раїса, продавець: «Людей нема вообщє на ринку, не знаю, де вони подівались ці люди.»

А ось банани вже подешевшали.

 Світлана, продавець: «Були по 17, 16. На сьогоднішній день - 15 гривень.» 

Загалом, різких стрибків цін на продукти харчування не буде, але й на значну економію цьогоріч сподіватися не варто.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 559