За 50 гривень ялинок на столичних базарах не знайдеш. Саме таку середню ціну напередодні озвучили у КМДА. У продавця з Троєщини така вартість викликає посмішку.

Олег, продавець: «Это закупочная цена. это они выезжают с лесгоспа 50-52 грн. пока они доезжают: зарплаты, бензин, доставка, инстанции все пока пройдут, вот и растёт стоимость.»

Тетяна Наконечна, журналіст: «І великі, і малі. пухнасті й не дуже. І кожна знає собі ціну. За 50 навіть не підходь. Цього року запах хвої у квартирі обійдеться щонайменше у 100 гривень.»

Все залежить від висоти та пишності дерева.

Олег, продавець: «Вот эта ёлка стоит 150 гривен, тут где-то два метра. Сейчас я покажу вам самую дешёвую 70 гривен.»

Природність - це добре, каже покупець Олександр, але надає перевагу штучній красі. Зріст - метр вісімдесят, правильні пропорції, а головне - довговічність.

Олександр, покупець: «Цією можна і 10 років користуватися і буде вона 390, а так 120 я питав така сама справжня.»

Штучні ялинки український виробник пропонує на будь-якИй смак і гаманець.

Продавець: «Найнижча 60 сантиметрів - 40 гривень, а найвища - 2. 40 - 750 гривень.»

А це "економ-пропозиція" з Івано-Франківщини - гарно, дешево і натурально. Міні-дерево, плетене вручну із гілок ялівцю. Розмітають просто на очах.

Іван, продавець: «У день може 20-30 ялинок таких.»

Ірина, покупець: «Маленька квартира. Немає куди ставити. В минулому році вона була 30, в позаминулому 20, колись була 15. ціни на все ростуть.»

 Ажіотажу біля своїх яток продавці очікують  29-30 грудня. Але попри зростання попиту, ціну обіцяють знизити майже на половину. Тетяна Наконечна

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 815