Шукаєте роботу? - Не зволікайте. Адже до Нового року легше працевлаштуватися. Бо компанії зараз затверджують плани на 2012-й і розширюють штат. А після свят близько місяця пануватиме затишшя.

На ринку праці зросла кількість вакансій.  Зараз компанії складають бізнес-плани на наступний рік і наймають нових співробітників. Попит почав зростати лише минулого місяця. А на початку осені його майже не було.  

Сергій Марченко, керівник консалтингової компанії: «У вересні-жовтні багато хто з інвесторів не знав, що робити зі своїми бізнесами, і ніяких планів по розвитку не будував. А зараз все трошки більш-менш стабілізувалося, і ми бачимо зростання попиту на персонал, причому в першу чергу на топ-менеджмент та на кваліфікований персонал».

Тенденція до пошуку висококваліфікованих спеціалістів у певних галузях намітилася ще навесні. Із початку кризи і протягом минулого року на ринку були затребувані універсальні працівники. Ті, хто ладен виконувати обов’язки за кількома посадами одночасно.  А ближче до кінця цього року роботодавці активно шукають менеджерів із продажу та фахівців із популяризації сайтів.

Анна Бобель, директор рекрутингової компанії: «Серьезно стабилизировался рынок труда в компаниях, которые занимаются производством и продажей товаров народного потребления fmcg, фармацевтика, это рынок интернет-технологий. Он растет и специалисты востребованы. Social media marketing сейчас работает очень активно».

Окрім того, якщо раніше шукали молодих та амбітних фахівців, то зараз компанії не готові вчитися на їхніх помилках. ТомУ віддають перевагу більш досвідченим спеціалістам  середнього віку. Також цьогоріч  рівень зарплат у середньому на ринку зріс на 10-15%. Наразі ж триває тенденція до збільшення розміру премій. Так хочуть заохотити працівників.    

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1687