Сніг зійшов - автовласники рушили до пунктів  шиномонтажу - перевзути своїх чотириколісних. Майстри та продавці кажуть, сюрпризів не буде. Ціни на послуги - не змінилися. Гума, якщо й подорожчала, то не більше ніж на 10%.

Трохи менше ніж половина вітчизняних автовласників уже подбали про літнє "взуття" для своїх авто. Кілька тижнів тому, до шиномонтажок шикувалися черги. Негода в останні дні трохи розігнала клієнтів.

Читайте також: Британцы будут ездить на украинских шинах

Олександр Томенко, старший зміни шиномонтажу: «За таких погодних умов набагато гірше, в порівнянні з минулою весною. Тиждень, що робота була кожен день, коли температура була до 15 градусів.  Зараз дощ, холодно, ніхто перевзуватися не хоче».

Жодних сюрпризів, кажуть у пунктах монтажу шин. Ціни на послуги - такі, як і минулого року.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Как производят шины для машин

Ігор, шиномонтажник: «Рихтовка дисков - железный диск получается - 70 гривен, прокатка диска с заменой вентиля, литой диск от 100 грн. Переобувание  - 13 радиус - 120 гривен, 14- 160 гривен».

Середній термін експлуатації литих покришок, як і зимових, - три сезони.  Під час  вибору "взуття" на літо автовласнику слід врахувати швидкість, на якій він планує їздити й місцевість для руху. Фахівці радять обирати на тепло шини з направленим асиметричним малюнком, завтовшки – 6-7 міліметрів.

Читайте також: На что обращать внимание при выборе летней резины

Віктор, продавець шин: «Українці все ж орієнтуються на Європу. Завжди європейські шини та японські вважаються найкращими. Це преміум сегмент. Більш бюджетні  - це Польща і Корея. Ціни прив’язані до євро і до долара, не дуже піднялися, такі ж як і були».

Відео: Розробники шин створили автопілот

Повний комплект покришок брендових виробників коштуватиме від 1700 гривень. Значно дешевше обійдеться секонд-хенд.  Перш ніж такі купувати, шиномонтажники радять перевірити на міцність і цілісність. За одне колесу беруть небагато - у середньому 15 гривень.

І хоч на календарі весна уже у розпалі, проте не поспішайте перевзувати свою автівку. Якщо плануєте далекі поїздки, краще зачекайте потепління.

Уляна Дрючкова, Сергій Колодій, UBR.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1078