В українців дедалі частіше крадуть гроші з кредиток. Зокрема за допомогою світової мережі. Зловмисники надсилають електронною поштою листи нібито від банку з проханням вказати секретні відомості. А також копіюють дизайн популярних сайтів. Найчастіше -  це Інтернет-магазини. Щоб зробити там покупку, у спеціальному вікні необхідно ввести дані картки. 

Читайте також:  Виза или Мастеркард: какую кредитку выбрать?

Дмитро Сахно, співробітник відділу моніторингу карткових операцій: «Самые распространенные интернет-мошенничества - это фишинг, это получение банковских реквизитов и другой конфиденциальной информации у интернет-пользователей. В принципе, мошеннику достаточно знать единственное - номер платежной карты, строк действия и сиви-код, который обозначен на другой стороне платежной карты».

Такі сайти називають дзеркалами. Вони дуже схожі за структурою та відрізняються від оригіналів додатковим символом у назві. Тому варто уважно придивлятися до адреси інтернет-сторінки.  

Олександр Карпов, директор Асоціації членів платіжних систем: «Для того, щоб забезпечити собі мінімальний рівень безпеки, по-перше, потрібно мати з банком постійний контакт, і в першу чергу за допомогою смс-банкінгу. Тобто отримувати за кожну операцію інформацію з банку за допомогою смс. І в разі, якщо щось сталося, ти побачиш, що це не твоя трансакція».

Читайте також:  Кредитка для ребенка: достоинства и недостатки

Потім слід одразу заблокувати картку. Також експерти радять встановити добовий ліміт на зняття коштів з рахунку. Тоді сума втрат буде мінімальна.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1099