Вирушили до магазину – уважно дивіться що купуєте. Бо іноді – приносимо до столу «кота в мішку». Деякі виробники харчів українців вводять в оману. Реалізують товар із яскравою етикеткою «Згущене молоко». Проте, у складі є рослинні жири. Пам’ятайте: у справжній  баночці їх немає. Аналогічна ситуація і з сирами. Вироблене з натуральної сировини коштувати дешево не може.

Єлизавета Святківська, аналітик аграрних ринків: «Якщо орієнтуватись на ті ціни, які сьогодні сформувались сир, який виробили з якісної молочної сировини, його ціна понад 80 гривень. Це мінімальні ціни. В середньому це 90-100 гривень за кіло. Якщо це сирний продукт, то ціни починають від 40 гривень»

Обираючи ковбасу на бутерброди, експерти теж радять звертати увагу на ціни. Приміром, за кіло вареної доведеться сплатити від 65 гривень. Проте, економніших варіантів теж достатньо. М’яса там зазвичай менше. Але попит на них величезний. Головне, кажуть експерти, щоб виробник чесно зазначив, з чого саме виготовлена продукція - маркуванням. 

Сергій Орєхов, голова Держспоживінспекції: «Мы сегодня пытаемся заставить производителя, чтобы он учитывал интересы потребителя и будем говорить, не обманывал потребителя. Потому, что погоня за большими деньгами и прибылями порой сказывается на потребителе»

Фахівці Держспоживінспекції запевняють: за 9 місяців цього року в торговельних мережах перевірили близько 400 тонн м’ясопродуктів. Результат – забракували та зняли з реалізації майже 40%, від того, що тестували. Серед порушень під час виготовлення ковбасних виробів знайшли завищену частку вологи в товарі. Що її більше, то менше м’яса.

Ольга Соколова, представник Держспоживінспекції: «Такая работа мы будем её продолжать. Т.к. очень хотелось, поскольку инвестором у нас в экономику является потребитель, и чтобы ту информацию, которую он получает с упаковки, она соответствовала действительности»

Тож, несумлінним товаровиробникам довелося сплатити штрафів на суму понад 6 млн гривень.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1131