Золоті новорічні Карпати!  За проживання в горах у святкові дні доведеться заплатити вдвічі або втричі більше, ніж у звичайний сезон. Ціни зростають і в готелях категорії «люкс» і в приватних садибах. Розраховувати на знижки за раннє бронювання місць не варто. Власники котеджів прагнуть скористатись святковим часом по повній. Адже усвідомлюють - охочих все одно буде більше, ніж місць.

Ярослав Козак, директор туристичної фірми: «Як правило, готелі і приватні садиби цю ціну тримаються на рівні. Цю ціну може збити лише низький попит. Так, у 2008-му році була криза, різко впав попит і в грудні місяці почали опускати ціни. А так попит поки що переважає пропозицію і дуже важко щось знайти за невисоку ціну. Зараз лишились лише дорогі пропозиції.»

Фактично, отримати знижку за новорічний відпочинок можна лише купивши тур за місяць-півтора до виїзду. Хоча цю знижку кмітливі туроператори уже заклали у ціну відпочинку. Якщо ж шукати житло на курорті самостійно, то  бажано на початку жовтня.    

Марія Афанасьєва, любителька активного відпочинку: «Некоторые люди вообще договариваются за год на перед у этих хозяев, что они приедут в следующий раз в этот сезон и, что забейте нам, пожалуйста, место. Они даже просят извинения, что, вы понимаете, это праздничный сезон и ни каких скидок, единственное, если большая группа едет … ну там 5-6% скидки. То есть совсем не большие.»

До слова, на свята дорожчають і інші сервіси гірськолижного курорту. Так, наприклад, абонемент на підйомник, куплений влітку зі знижкою, в новорічні дні анулюється. Тож бюджет відпочинку варто рахувати по максимуму і брати гроші з запасом. За проживання у садибі в новорічний період візьмуть 250-350 гривень з особи, замість 40-60-ти у звичайний сезон. У готелях звичайний номер на двох під новий рік обійдеться близько 1000 гривень, замість 200–400 у звичайні дні лижного сезону.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 812