Новорічні тури подорожчали. Сильно вдарило по кишені зростання цін на авіа переліт. Водночас, найбільшою популярністю користуються поїздки до Словаччини. Тиждень проживання у тризірковому готелі на двох коштуватиме 900 євро. Захочете відвідати святковий корпоратив – готуйте ще як мінімум 150. І це з однієї людини. Приблизно за тисячу євро теж удвох зможете відпочити в Болгарії, Австрії, Італії та Франції. Відпочинок в українських Карпатах теж подорожчав. Приміром, у Буковелі денний абонемент на підйомник коштуватиме понад 400 гривень.

Ірина Андрєєва, менеджер тур фірми: «Тур стоит у нас 2000 гривен с человека - это проезд на автобусе, проживание, питание, завтраки, обзорные экскурсии в Берегово, и обратно мы возвращаемся через Львов, экскурсия во Львове.»

Перед поїздкою необхідно обов’язково замовити медичне страхування - у профільної компанії або туроператора. Найжорсткіші вимоги висувають країни Шенгену. Зокрема, покриття полісу має бути не менше ніж 30 тисяч євро. Якщо стався нещасний випадок - необхідно звернутися спочатку до страхової компанії, а вже потім - до медиків.

Ольга Піксотова, віце-президент ЛСОУ: «Може статися так, що в одній страховій компанії , наприклад, візит лікаря ви будете сплачувати самостійно, а вже гроші вам повернуть в Україні, ви приїжджаєте з подорожі, у вас при собі є всі підтверджуючі документи, на скільки ви витратили коштів.  Ви йдете до страховика і надаєте всі ці документи.»

Утім необхідно пам’ятати: деякі нещасні випадки  страховка не покриває. Якщо неприємність сталася з людиною, яка перебувала під дією наркотиків чи алкоголю - лікуватися доведеться за власний рахунок.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1063