Плануєте купити земельки - спершу перевірте, чи пай є у земельному кадастрі. А потім ще найміть фахівців для проведення геодезичних робіт. Інакше можете придбати ділянку, накладену на сусідню чи взагалі яка міститься на території іншої держави. Такі казуси уже в дві тисячі тринадцятому не будуть рідкістю. З січня має запрацювати земельний кадастр. У систему зберуть інформацію про всі паї на території країни. Поки до списку внесли дві третини всієї інформації. Решта - земельні наділи, які формували на початку дев’яностих. Із такою документацією доведеться ще поморочитися.

Читайте також : Эксперты прогнозируют снижение цен на землю

Олескандр Шишканов, юрист : " Щоб запобігти виникненню таких накладок при купівлі землі необхідно провести замовити геодезичні роботи, і встановити межі ділянки в натурі на місцевості. Це буде землевпорядна організація, виїздить на місце, і встановить межі. Тоді це буде видно де ця земельна ділянка і чи накладається вона на якісь суміжні".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: земля земельный кадастр пай
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2904