Бажаєте, щоб ваш сайт був у топі пошукових систем - зверніться до спеціалістів - так званих СЕО-оптимізаторів. Коштують їхні послуги від 2 до 8 тисяч гривень - усе залежить від типу ресурсу та функцій, які він виконує. Утім слід дізнатися, якими саме методами фахівці розкручуватимуть ваш майданчик. Переважно студії пропонують так звану оптимізацію за посиланнями, проте останнім часом ефекту від таких маніпуляцій майже немає.

Корисно знати: Четыре способа, с помощью которых SEO будет править миром

Аби знайти свій сайт у топі, його потрібно якісно зробити. І добряче на це витратитися. Як правило, над проектом працює команда із п"яти осіб. Розроблятимуть, мінімум, три місяці.

Див. також: СЕО-оптимізатор: Щоб сайт був у топ пошукових, не потрібно винаходити колесо

Роман Пінковський, директор із розвитку Інтернет-проекту: "Хороший сайт нельзя сделать за 300-500 долларов. В принципе приблизительный порог входа в интернет-пространство, для того, чтобы разработать Интернет-ресурс - это где-то от 1000 - 1500 тысяч долларов. Ю-коммерс проекты, то есть интернет-магазины где-то от полутора тысяч долларов и так далее".

Блоги: 8 причин, по которым пользователи могут закрыть сайт в течении первых секунд

А от серйозніші проекти ще дорожчі. Розробники  ставлять надійніший захист проти хакерських атак.

Читайте: Что такое SЕО-продвижение

Олександр Колб, директор компанії з інтернет-розвитку: "Когда у вса интернет-магазин электроники, у вас 50 тысяч позиций, которые нужно продавать, обновлять наличие, стоимость, интеграцию с 1-С и так далее. На данный момент, решения, насколько я знаю на рынке Украины, доходят от и до 100 тысяч долларов. То есть реализация большого крупного магазина".

Читайте: Как продвинуть интернет-магазин за счет уникальности

Зараз ринок розробки сайтів в Україні не насичений. Тому в гравців ринку є потенціал для розвитку.

Дмитро Полонський, Роман Купріянов. "Особистий капітал". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии интернет оптимизация seo
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1856