У 2012-му банки не планують відроджувати іпотечне кредитування. Натомість – активніше видаватимуть споживчі позики. На чверть більше. Зокрема, українцям пропонуватимуть купуватити у борг побутову техніку. Ставки суттєво не зміняться. Якщо до нового року роздавали гроші в середньому під 30%. То у 2012-ому – під 32%. А ось що буде з кредитуванням автомобілів - банкіри не беруться навіть прогнозувати.  

Олексій Руднєв, банкір: «Оскільки частина валютних коштів саме за новими автомобілями уходить з України, тому стримується суттєво обсяги продажу автомобілів. Тому в автокредитування скоріш за все залишаться ті ж самі темпи, як і в поточному році.» 

Аби-кому банки гроші не позичатимуть. Особливо на довгий термін. Фінустанови вимагатимуть у потенційних клієнтів купу документів та усної інформації, яку перевірятимуть за своїми базами.

Олександр Охріменко, економіст:  «Вы приходите в банк, вы  должны рассказать про всех ваших родственников.  Ну, имеется ввиду, прямых. Про место вашей работы, где работаете, все связанные лица и плюс оценить как бы...ваше имущественное  состояние на данный момент.»  

А ось корпоративні клієнти у банкірів будуть у фаворі. Фінустанови практично вестимуть боротьбу за вкладників, які зможуть розраховуватися вчасно. Їм на розвиток бізнесу позичатимуть на вигідних умовах. Навіть під 15% річних.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1275