В Україні зростає попит на круїзні тури. Цьогоріч він збільшився у 2 рази. Однією з причин стало те, що компанії знизили вартість приблизно на 10-15% і пропонували інші привабливі умови.

Приміром, дітей до 7 років можна було брати із собою у подорож безкоштовно. До того ж, на кораблі люди мають змогу безоплатно кататися на роликах, грати в теніс, баскетбол, ходити в театр, бібліотеку, відвідувати тренажерну залу. Середня тривалість таких поїздок становить 7 днів. За цей час  мандрівник встигає відвідати 4-5 держав за помірну ціну. А тим, хто хоче зекономити, експерти радять бронювати літні тури взимку. Вийде на 300 доларів дешевше.

Лариса Слободян, генеральний директор туристичної фірми: «Якщо ми говоримо про круїзний відпочинок, враховуючи переліт і проживання, знову-таки, я буду говорити, що це на людину можна забронювати від 1000 доларів мінімально. Хоча інколи, якщо це буде круїз менше 7 ночей, то може бути й дешевше. От у нас в цьому році були цікаві пропозиції на травневі свята, там подорож на людину була 700 доларів разом із перельотом у Барселону».

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1980