Нові мисливські рушниці, рибальські вудки та елементи спецодягу. Це та не тільки презентують любителям активного відпочинку у Києві.

Усе для комфорту рибалок та мисливців. На ринку шкарпетки, які ...не промокають. Тепер ніякі калюжі вам не страшні. Секрет у тканині, з якої вони виготовлені.

Андрій, продавець: "Они сохраняют тепло, отталкивают влагу, и, соответственно, не пропускают воду" .

Найдешевший букрідер за 10 євро створили у Німеччині

Найдешевший букрідер за 10 євро створили у Німеччині

За таку річ, яка збереже ваші ноги сухими доведеться заплатити від 200-т до 400-т гривень, в залежності від моделі.

Та завзяті рибалки зазвичай не економлять на різних премудростях, адже мова йде про організацію активного відпочинку! Наприклад, ніхто з них не сумнівається, що риба клюватиме краще на нову, удосконалену штучну наживку.

Водонепроникний подовжувач

Вчені створили водонепроникний подовжувач

Дмитро Петровський, продавець-консультант рибальського приладдя: "Они были по плавучести немножко другие, то-есть, до этого были тонущие, сейчас они вышли нейтральной плавучести, это когда воблер, заглубляюсь в воду, он зависает на одном месте - не  тонет, не всплывает. Т.е. положительный такой момент, который положительно сказывается на ловле рыбы".

Технології: Як грати

Технології: Як грати "м'язами"

Середня вартість такої наживки - 50-60 гривень. Є навіть за 400, але такі вже належать до колекційних. А найбільш популярна серед рибалок вудка - та, що дозволяє легко відчути, як клює риба. Коштує вона більше ніж  сто гривень.

Павло Лясоцький, розробник спінінгів: "Цей спінінг називається англійською  "Blu bird", це в перекладі означає синя птиця, її всі рибаки в Україні називають ласкаво – "птічка". Цей спінінг, як на свою ціну, має досить чуттєвий бланк, який передає всі торкання риби до приманки і всі торкання приманки до ґрунту".

  Винайшли мобільний пристрій для пошуку мін

Винайшли мобільний пристрій для пошуку мін

Більш дорогим видом активного (суто чоловічого) відпочинку є полювання. Та це хобі доступне вже не кожному. Скажімо, рушниця коштує в середньому від однієї до п'яти тисяч гривень. Вибагливі мисливці люблять тішити себе новинками, які з"являються на ринку. Це дозволяє розвивати виробництво зброї.

Ігор Олексієнко, продавець-консультант відділу зброї: "Из новинок -  "Штаир манлихер". есть в дереве, есть в пластике, под любой вкус и цвет. Они идут ручной перезарядки, и есть "Хова". В чем отличие, раньше мы завозили обычные охотничьи стволы, а это идут стволы более тяжелые, для более высокоточной стрельбы".

Вийти сухим з води? З NeverWet це легко!

Вийти сухим з води? З NeverWet це легко!

Окрім традиційних засобів для риболовлі та полювання, для такого відпочинку потрібен транспорт. Зазвичай із такою метою купують позашляховики. Але тоді витрати зростають у геометричній прогресії. Утім, не кожен мисливець поповнює свій парк таким спецавтомобілем. Адже в подібну пригодницьку поїздку вирушають із друзями, серед яких вже точно знайдеться власник потрібної машини. 

 

Надія Голядинець, Юрій Шульга, Особистий капітал. UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выставка рыбалка охота хобби
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1285