Стародавні мідяки. Ювілейні монети із золота та срібла. На цьому можна заробити. Нумізмат Юрій Пляс збирає монети з дитинства. В колекції  -  уже тисячі штук.  Одну з перших рідкісних монет колекціонер купив ще в шкільні роки - срібний моргановський долар дев’ятнадцятого століття.

Читайте також : В Латвии выпустили монету с рождественскими колокольчиками

Юрій Пляс, нумізмат : " Она в хорошем состоянии таком. Она интересна тем, что элементы на ней очень хорошо видны. На тот момент я ее приобрел за 10-ть долларов. Сейчас она стоит где-то 100".

Від того, наскільки гарно монета збереглася - залежить її вартість на нумізматичному ринку. Купуючи нові, треба дивитись на тираж і вимагати сертифікат у банка. Фінансовий консультант Михайло Стрельніков радить брати  золоті й срібні.  Потримаєте у себе мінімум років десять -  і можна продавати.

Михайло Стрельніков, голова правління ВГО "Фінансова грамота": " Ну, вот, мы видим. Золото, да. Во все времена и у всех народов было одним из средств сбережения капитала. Оно растет не так активно, как растут именно монеты".

Це цікаво : Почему украинцы не спешат инвестировать в золото

А ось банкір Ігор Львов – монети продає, і сам собі купує. Для нього вони - справжній витвір мистецтва. Їхня вартість виросте не одразу. Вигідно продати монети зможуть діти, а то й і онуки. Для нетерплячих є простіші варіанти.

Ігор Львов, заступник голови правління банку:  " Вот, евро-2012 монеты хорошо пошли. Но, они опять же покупаются как памятные монеты. А не средство сбережения, а не перепродать потом. Проще действительно купить слиток. Положить на депозит, а через пол года, когда курс врастёт – продать".

У украинцев на руках находится порядка 30-50 млрд долл, - НБУ

Продати монети в Україні - не проблема, як і купити, - кажуть нумізмати. На спеціальних аукціонах. Чим дорожча та унікальніша монета - тим більше можна заробити. Але новачкам ризикувати не варто. Цей бізнес потребує знань і досвіду.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена инвестиции монета личный капитал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3927
Загрузка...
Загрузка...