Тепер українське мистецтво не лише для краси. На ньому дехто добре заробляє. Головне, вгадати, які саме твори придбати. Щороку вартість картин деяких вітчизняних художників зростає удвічі, а то і втричі. Продають їх не абиде, а на кращих аукціонах світу.

Не килими та кришталеві вази. Купуємо картини. Виявляється - це  вигідно. Твори українських художників стрімко зростають у ціні. Так, ще у 2008 році полотно оцінювали  максимум у 8 тисяч доларів. На сьогодні естімейт - так називають продавці стартову вартість на аукціоні - 15-20 тисяч доларів. Ігор Абрамович спочатку купував картини для себе. Тепер він арт-дилер. Каже , цей ринок - прибутковий.

Читайте також : Картину Клода Моне продали почти за 44 млн долларов

Ігор Абрамович, арт-дилер : "Ценящих в украинских художников если по Анатолию Криволапу, то у него естимейт уже и 30 и по тысяч фунтов. Савадов, который первый выставлялся на сотбис у него цена стояла 15-20 тысяч долларов.  Самое главное это живопись и любовью,  и не избалованностью этими бизнес- стратегиями".

Змінилися і колекціонери. На початку двотисячних українськими художниками  цікавилися хіба що емігранти. Нині за живопис вітчизняних митців торгуються з усього світу. Допомагає новИй підхід до роботи - через послуги арт-диллерів.

Дім Christie's розпродував цінні картини

Матвій Вайсберг, художник : "  Я считаю, что художник сам в идеале не должен этим заниматься. У меня есть друг мой, который этим занимается, Лена Коский. Это не секрет, галерея Дукат".

Початкову ціну для аукціону формують   за результатами експертиз. Дилери влаштовують виставку.   Колекціонери приходять подивитися і часто з пустими руками не йдуть.

Ігор Абрамович, арт-дилер : " Они  видят тенденцию, когда художник не один раз выставлялся на аукционе. Также мы не один раз уже представляли проекты в Лондоне и Нью-Йорке, естественно начинается интерес. У нас еще невысокие цены это интересно".

Дивіться також : Чому українці більше довіряють торгам, ніж редукціонам

Продають роботи українських художників найбільші  аукціонні будинки світу: Крістіс, Сотбіс та Філіпс де Пюрі. Арт-дилери радіють. Наш  ринок мистецтва  задіяний лише на третину. Тому є на чому заробити.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: картины художник личный капитал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1742