90 %  сільського населення потребує безоплатної правової допомоги, особливо, коли ідеться про захист їхніх земельних і майнових прав, кажуть у Міністерстві юстиції. Переважна більшість наших селян живуть за межею бідності. Приватні правники їм  не по кишені, хоча питань до них у цієї категорії населення виникає не менше, ніж в інших.

Читайте також : ООН отмечает исторический спад заражений ВИЧ

Лідія Горбунова, помічник міністра юстиції : " Третина всіх запитань це  про те, як приватизувати земельну ділянку. Які документи, до кого звернутися. Як оформити купівлю-продаж майна свого, квартири чи земельної ділянки. Звичайно, люди звертаються не тільки, щоб роз`яснити, а й коли вже назріла якась проблема".

Нині працівники громадських приймалень із надання безкоштовної правової допомоги проводять роз`яснення серед сільського населення. Допомагають складати потрібні юридичні документи і навіть позовні заяви. Утім, як розповідають фахівці,  рівень їхньої підготовки не завжди відповідає потребам людей. 

Греция станет беднейшей страной еврозоны через 2 года

Олена Панова, заст. директора представництва програми розвитку ООН в Україні : " Для людей, которые живут в сельских регионах, конечно очень трудно  разобраться в законодательстве Украины. Язык законодательства труднодоступный. И поэтому надо разработать пособия, которые на нормальном языке. Понятном языке , будут объяснять им, какие их права".

Фахівці Програми розвитку ООН провели навчання юристів, що надають безоплатну правову допомогу у трьох пілотних регіонах. Вони кажуть, що отримані знання стануть у нагоді правникам і сільським жителям, коли Верховна Рада ухвалить закон про ринок землі і скасує мораторій на продаж угідь сільськогосподарського призначення.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: помощь оон село личный капитал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1165