До Нового року шість тижнів. У туркомпаніях побільшало клієнтів. Українці готуються до відпочинку на свята. Куди варто та не варто їхати?

Через нестабільну політичну ситуацію, числені заколоти й повстання, на свята не варто їхати до країн Близького Сходу, передусім Єгипту, Лівії та Сирії. Натомість фахівці радять завітати на новорічний вогник до найближчих сусідів.

Відпочинок в Карпатах цього року обійдеться не дешево>>> дивитися

Євген Самарцев, голова Ради з питань туризму та курортів: "Польські курорти є нормальної європейської якості. Вони пропонують нормальну цінову політику, це поруч з країною, тобто дістатися можна навіть власним автомобілем".

З огляду на небезпеку, яка чатує на прихильників популярних донині турів, деякі компанії шукають альтернативи: відпочинок і вивчення мови у Великій Британії, Німеччині чи Сполучених Штатах. Для тих, хто полюбляє пасивний релакс – дорогі європейські курорти за нижчими цінами.

Олег Волков, директор туристичної фірми: "Казалось бы, самое дорогое – это Швейцария, так уж повелось. Проживание в Швейцарии в 5-звездочных апартаментах стоит 260 долларов в неделю на одного человека. То есть - это та альтернатива, которой не было на рынке до сих пор".

Проте хто любить екзотику і має товстий гаманець, не варто розпаковувати валізи. Зимові свята в Гоа – цікаво, а головне цілком безпечно.

Куди українців пустять без візи>>>дивитися

Закордонний паспорт подорожчав>>>дивитися

Євген Самарцев, голова Ради з питань туризму та курортів: "У Індії ми бачимо такий спалах революцій у розвитку міжнародних готельних мереж, це країна, яка розвивається і там безумовно є, що побачити".

Якщо таки наважилися на подорож у далекі краї, агентства нагадують: класична страховка не покриває збитків, завданих природними катаклізмами.

Скільки коштує відпочити в Альпах?>>>дивитися

Олег Волков, директор туристичної фірми: "Землетрясения или какие-то вещи, тогда это проблема не курорта и даже не страны, это проблема всего земного шара. Он должен иметь страховку от несчастного случая, если у него пропали все вещи, все деньги, это не страхуется".

Їхати чи не їхати – вирішувати вам, оператори можуть лише порадити, кажуть у турфірмах. Як правило українців не лякають ані землетруси, ані повені. Їх приваблюють ціни, які у таких випадках зазвичай знижують.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3822