Автовласників привчать до біопального. Це бензин, у якому частка спирту сягає 5-ти відсотків. Такий вміст біоетанолу стане обов'язковим для виробників ресурсу вже за рік. А поки що придбати його можна лише на кількох заправках.  Та  підійде він не для всіх машин. Старі моделі не підтримують євро стандартів. Фільтри забиватимуться, а двигун виходитиме з ладу.

Читайте також : Биотопливо: ЕС нажимает на тормоза

Сергій Куюн, експерт ринку нафтопродуктів : " В условиях, когда стандартные нефтепродукты не контролируются, и по этому имеют очень низкое качество, биотопливо, как очень продукт капризный, и недостаточно исследований, зачастую тоже вызывает нарекания автомобилиста.  При тому, что он требует очень высокой культуры не только  тех, кто его продаёт, но и тех, кто его покупает".

Ремонт авто може обійтися власнику у кілька тисяч гривень. Якщо зламався старий автомобіль - отримати компенсацію від заправки - майже нереально.

ЕС вводит ограничения на использование биотоплива

Антон Кравченко, партнер адвокатської фірми : " Необхідно також враховувати відповідність того пального, яке було залите тим вимогам технічним, які містяться в документі, який регламентує експлуатацію автомобіля. Якщо  виробник не передбачає такий вид пального взагалі, або прямо написано, що не нижче, ніж певне октанове число, чи є ще якась характеристика, яка не витримана, то відповідальності за це заправна станція вести не може".

А ось якщо довелося ремонтувати нову машину - тоді можна сміливо звертатися до менеджерів заправки. Або йти одразу до суду. Довести, що біопальне неякісне -  повинна спеціальна експертиза. Водії ж мають зберегти касовий чек.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: водители личный капитал биотопливо
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1560